Autolaky ve spreji

Autolaky ve spreji

Poškodili jste lak vaše vozu nebo motocyklu? Není třeba věšet hlavu, máme pro vás snadné a levné řešení! Pokud chcete přesný odstín vašeho vozu, odmontujte z vašeho vozidla libovolnou část (např. kryt od nádrže), zabalte a odešlete k nám na prodejnu. Náš tým Vám připraví barvu přímo na váš model auta. Pokud opravujete jen menší část, nebo nelpíte na přesné shodě laku můžete nám zaslat kód barvy vašeho vozu a my vám připravíme tovární odstín Vaší barvy v objemu 400 ml. Mějte na paměti, že pod kódem jedné barvy může jezdit i více barevných variant viz jak vybrat autolak. Kde naleznete kód barvy na vašem vozu se dozvíte zde.

Pro majitele vozu ŠKODA, jsou připravené speciální originální odstíny v objemu 150ml.

2K akrylát

Tento autolak je určen pro opravu autolaku vozidla s původním pastelovým odstínem laku. Po objednání, je barva našimi odborníky namíchána, naplněna do předplněných sprejů a odeslána do vašich rukou.

Báze

Tento autolak je určen pro opravu autolaku vozidla s původním perleťovým, metalickým, xyralickým a spreciálním odstínem laku. Po objednání, je barva našimi odborníky namíchána, naplněna do předplněných sprejů a odeslána do vašich rukou. POZOR báze je dvouvrstvý systém a je tedy nutné po zaschnutí aplikovat bezbarvý lak