Platba

Metody platby na e-shopu PROFIAUTOLAKY.cz

Platba předem na účet


Při převodu na účet může dokončení objednávky trvat 1–3 pracovní dny dle využité banky. Pro rychlé vyřízení Vaší objednávky doporučujeme využít účet Komerční banky nebo zadat tzv. “Okamžitou platbu” . Zboží expedujeme až po uhrazení platby!

Po potvrzení objednávky mailem uhraďte uvedenou sumu na účet 107-3009180267/0100 (Komerční banka), jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Zpracování platby může trvat i tři dny a po potvrzení platby se zboží expeduje.

Pokud převod částky neproběhne v pořádku do 14-ti dnů od odeslání objednávky, objednávku automaticky stornujeme!

Platba kartou on-line


Po potvrzení objednávky budete přesměrování do on-line platební brány Stripe, kde uhradíte platbu prostřednictvím své platební karty. Internetová platební brána umožňuje platby prostřednictvím platebních karet od kartových společností Visa i Mastercard. Brána plně podporuje zabezpečení 3D Secure, je naprosto bezpečná a neposkytuje žádné informace o Vaší platební kartě společnosti CYAN. Po úspěšném potvrzení platby zboží expedujeme.

Platba při převzetí na prodejně


Pokud se rozhodnete pro osobní převzetí zboží na naší prodejně (Mladoboleslavská 843, Praha – Kbely), můžete zboží zaplatit hotově nebo kartou přímo na místě.